HAKKIMIZDA

Petekyikama.net, SBS Mühendislik İştirakiyle 1995 Yılından Bu Yana Isıtma Sektöründe Hizmet Vermektedir.

Petekyikama.net ailesi olarak önce müşteri memnuniyeti ilkesini misyon edinmekteyiz

Tesisat işlerinizin tamamına ve gaz yakıcı cihaz bakım ve onarımına, İstanbul’un neresinde olursanız olun profesyonel ekiplerle çözüm sunan petekyikama.net bir telefonla ihtiyaç duyduğunuz onarım ve bakım işini yaptırmanızı sağlıyor. Ev ve işyerlerinizdeki su kaçağı sorunlarından, su armatürlerinize, kombi arızalarınıza, ısıtma sisteminizin petek temizliğine kadar tüm ihtiyaçlarınıza memnuniyet garantili çözümler sunmaktayız.

Geniş bir servis ağına sahip olan firmamız bünyesinde sadece yetki belgelerine sahip, deneyimli, modern onarım ve tesisat cihazlarının kullanımı konusunda eğitim görmüş ve yaptığı işte her zaman için sorumluluk sahibi olan ustaları bulunmaktadır. Servis ekibimizdeki usta ve teknisyenlerimiz eski usul denen çağ dışı yöntemlerle çalışmamakta ve hizmet verdiğimiz alanlarda son teknolojiye sahip özel üretim ekipmanlar ve ithal kimyasal ürünler kullanmaktadır.

Pratik, zahmetsiz ve memnuniyet garantili ısıtma sektöründe hizmet sunan şirketimiz iddiasını fiyat konusunda da devam ettirmekte, siz değerli müşterilerine İstanbul’un en avantajlı fiyat seçenekleriyle hizmet vermektedir.

Firma Yetkilisi

imza3-min

YETKİ BELGELERİMİZ